Завершення навчального року в «Робоклубі»

🎉Навчальний рік та денний табір у Робоклубі успішно завершено! У нас розпочинається літня відпустка!🎉

🔸Цей рік приніс нам багато змін та разом з тим корисного досвіду й знань! Дякуємо вчителям, які навчали майбутніх робототехніків й програмістів у Робоклубі! Ваша робота цінна й важлива! Сподіваємось на подальшу успішну співпрацю!

🔹А велике натхнення на майбутню роботу нам приніс @SummerRoboCamp, який ми проводили у Робоклубі протягом останнього місяця. І ми щиро вдячні за допомогу й відповідальну працю під час табору волонтерам Code Club UA! Пишаємось нашою молоддю!

🔸Та, окрім цього, команда Робоклубу розпочала літо з участі у різноманітних активностях. Зокрема, ми представляли й популяризували робототехніку й програмування під час «Фестивалю сім‘ї», міського пікніку «Дрібнота», «Дня професій» в Університеті Короля Данила та провели майстер-класи під час «Дня сім‘ї на Промприладі»! Дякуємо організаторам за запрошення!

🎊Навчання у Робоклубі стартуватиме з вересня! А поки ми відпочиваємо та бажаємо й Вам активного, цікавого літа! З нетерпінням чекаємо всіх у Робоклубі під час нового навчального року! До зустрічі!🎊

Читайте також

Проєкт «Електрика – це просто. Слідами Фарадея»

Проєкт «Електрика – це просто. Слідами Фарадея»

15/05/2023
Денний табір SummerRoboCamp

Денний табір SummerRoboCamp

09/05/2023
Освіта у надзвичайних ситуаціях

Освіта у надзвичайних ситуаціях

18/04/2023
Навчальні посібники у Робоклубі

Навчальні посібники у Робоклубі

25/01/2023

Контакти

Напишіть нам