FAQ

Про Робоклуб
Хто ми такі?

Ми допомагаємо побудувати дітям особисту освітню траекторію через отримання власного досвіду у проектому навчані в безпечному просторі.

Наше бачення

Ми віримо, що діти, які в нас навчались, навчаються і навчатимуться будуть здатні змінити нашу країну. Що вони разом, слідуючи філософії нашого клубу, будуть здатні створювати успішні стартапи та реалізувати себе як особистості. Однак це має бути їхній свідомий вибір, а не вибір під тиском обставин.

Що діти роблять в Робоклубі, складають Лего?

Програма Робоклубу грунтується на комплексному підході і ми використовуємо Lego як один з багатьох освітніх інструментів для розвитку компетенцій (знань, навичок і вмінь). Ці компетенції стануть у нагоді вашим дітям протягом всього життя. Мова йде про програмування, конструювання і проектне мислення.

Як довго діти можуть навчатися у Робоклубі?

Ми ростемо разом із нашими клієнтами, тож якщо ви ніколи не користувалися нашими послугами і Вашій дитині від 5 до 6 років, то найближчі вісім років ви можете на нас розраховувати. 

Де ви знаходитеся?

Робоклуб розташовано в самому центрі Івано-Франківська, на території інноваційного центру Промприлад:Реновація (вул. Академіка Сахарова, 23).

Як із Вами швидко зв’язатися?

В наші робочі години ми радо поспілкуємося із вами за телефонами: 0985645211, 0995439522. В інший час - сміливо пишіть нам на сторінку у Facebook - fb.com/roboclubif і ми максимально швидко надамо вам відповідь.  

Про курси
Які курси у вас є?

Повний перелік наших курсів ви можете переглянути у відповідному розділі нашого сайту - http://roboclub.if.ua/courses. Ви можете ознайомитись із детальним описом і вибрати підходящий саме для вашої дитини.

Чи підходять ваші курси дівчатам?

Так. Здібності і прагнення отримувати ІТ освіту ніяким чином не корелюють із статтю, тому в наших групах досить багато дівчат. Залучення і розвиток ІТ освіти без впливу гендерних стереотипів - цінність і ціль для всієї команди Робоклубу.

Ми ходили на курси зі збирання Лего в інший заклад, що ви нам запропонуєте?

Все залежить від того, який саме курс відвідувала Ваша дитина. Вам необхідно особисто поспілкуватись з нашими адміністраторами. Ми підберемо курс для Вашої дитини, залежно від її досвіду та віку. Телефонуйте: 0995439522/0985645211.

Програма Робоклубу грунтується на комплексному підході і ми використовуємо Lego  як один з багатьох освітніх інструментів для розвитку компетенцій (знань, навичок і вмінь), які стануть у нагоді вашим дітям протягом всього життя. Мова йде про програмування, конструювання і проектне мислення. Повний перелік наших курсів ви можете переглянути у відповідному розділі нашого сайту - http://roboclub.if.ua/courses

Чи обов’язково орієнтуватися на вікові рамки при виборі ваших курсів? Моя дитина швидко збирає LEGO-набори для старших дітей.

Вміння збирати Лего є показником розвитку лише частини навичок, над якими ми працюємо разом з дітьми - дрібна моторика і просторове мислення. Цього буде замало для ефективного і приємного навчання в Робоклубі. Для вибору курсу радимо прийти до нас і спробувати побути на заняттях із різними групами і обрати свій рівень спробувавши кілька. Це можна узгодити із нашими адміністраторами, які допоможуть скласти вам графік відвідування таких занять.

Чи використовуєте ви конструктори на заняттях?

Так, ми використовуємо спеціальні освітні конструктори. Більшість з них можна придбати тільки в спеціалізованих магазинах, в звичайному продажі їх практично немає. Ми використовуємо Micro:Bit, Arduino, а також MoreToMath, WeDo, WeDo 2.0 і Mindstorms EV3 із серії Lego Education.

Скільки часу дитина навчається на одному курсі?

Зазвичай діти навчаються на окремих курсах цілий навчальний рік. Однак бувають виключення. Якщо ми бачимо, що дитині не цікаво займатися на курсі, який вона обрала, ми шукаємо кращий варіант серед інших наших освітніх продуктів. 

Чи буде надаватись сертифікат в кінці кожного курсу?

Так. В кінці кожного курси випускники курсів отримують відповідні сертифікати та дипломи з підписами керівництва Робоклубу.

Про розклад
З якою регулярністю проводяться заняття?

Заняття проводяться один або два рази на тиждень, залежно від обраного Вами курсу. Тривалість заняття - 1,5 години.

Чи є заняття вранці?

Ми не плануємо проводити наші заняття зранку. Це пов’язано із низьким попитом на наші послуги в першу половину дня.

Чи будуть проводитись повноцінні заняття на вихідних?

Ми проводимо заняття. як у суботу, так і в неділю. Також у вихідні планується проведення додаткових освітніх подій - лекцій, майстер-класів, майстерень, конкурсів в яких зможуть прийняти участь всі члени родини, а не тільки Робоклубівці.

Чи бувають у вас відміна і перенесення занять?

Ми дуже рідко відміняємо заняття. Це може бути пов’язаним із проведенням великих змагань чи заходів на базі Робоклубу, або при настанні обставин непереборної сили (снігопад, відключення електроенергії тощо). 

Як ви працюєте на канікулах і під час свят?

Робоклуб не працює  - 1 і 7 січня, на Пасху (Східний обряд), 14 жовтня, 25 грудня. У всі інші дні ми працюємо за звичним розкладом. Під час шкільних канікул ми займаємося за звичним розкладом у другу половину дня, але зранку відбуваються додаткові заняття в рамках тематичних таборів.

Чи будуть індивідуальні заняття?

Ні, такого формату навчання у нас непередбачено. 

Як відпрацювати урок, який дитина пропустила?

Відпрацювання пропущених занять з курсів робототехніки відбуваються щоп'ятниці о 18:30 год. (за попереднім записом). Відпрацювання з курсів програмування відбуваються у погодженому з викладачем форматі.

Про заняття
Хто працює на заняттях з дітьми?

На заняттях із дітьми працюють підготовлені викладачі, більшість з яких є дипломованими вчителями. Наші викладачі грунтовно займаються самоосвітою та відвідують освітні семінари й тренінги. Також в Робоклубі є внутрішня система навчання, яка дозволяє розвивати кожного викладача не тільки як технічного спеціаліста, а як педагога та особистість в цілому.

Скільки часу триває заняття?

Тривалість заняття в Робоклубі - 1,5 години.

Скільки дітей в групі?

На курсах Robostarter, Robostarter+ та Roborise групи складаються із 10 дітей. на курсі Roboforce - 6-8. На короткострокових курсах по окремим технологіям - 10 дітей в групі.

Чи працюють діти в парах?

Так, вся наша методика побудована на постійній взаємодії в рамках робочого столу і всієї групи загалом.

Чи будуть індивідуальні заняття?

Ні, такого формату навчання у нас непередбачено. 

Як відпрацювати урок, який дитина пропустила?

Відпрацювання пропущених занять з курсів робототехніки відбуваються щоп'ятниці о 18:30 год. (за попереднім записом). Відпрацювання з курсів програмування відбуваються у погодженому з викладачем форматі.

Чи можуть батьки бути присутні на занятті?

Ні, але ви можете спостерігати за всім що відбувається в класі через скляні стіни та двері нашого простору. В нашому холі є дуже зручні дивани, вода і цукерки для наших клієнтів всіх вікових категорій.

Про зарахування на курси і оплату
Як записати дитину на навчання?

ПРиходьте до нас в Робоклуб або заповніть реєстраційну форму за посиланням. Ми дуже швидко з вами зв’яжемося і запропонуємо зручний для вас час і курс для навчання - https://goo.gl/PLxYX9 

Як здійснюється оплата за заняття?

Послуги Робоклубу можна отримати після оплати відповідного місячного абонементу, на 4 або 8 занять. Оплата здійснюється на початку кожного місяця, до 10 числа того місця за який ви хочете оплатити наші послуги. Заплатити можна готівкою в приміщенні Робоклубу в наші робочі години або через Приват24. В розділі “Платежі” введіть в пошук “Робоклуб” і виберіть нас. Введіть необхідну суму, вказавши в призначенні платежу номер вашої членської карти та ваше Прізвище вашої дитини.

Чи можна платити за кожне заняття окремо?

НІ, такого формату оплати у нас не передбачено. Послуги робоклубу можна отримати після оплати відповідного місячного абонементу, на 4 або 8 занять. Оплата здійснюється на початку кожного місяця, до 10 числа того місця за який ви хочете оплатити наші послуги. Заплатити можна готівкою в приміщенні Робоклубу в наші робочі години або через Приват24. В розділі “Платежі” введіть в пошук “Робоклуб” і виберіть нас. Введіть необхідну суму, вказавши в призначенні платежу номер вашої членської карти та ваше Прізвище вашої дитини.

Що робити, якщо дитина пропускає багато занять?

Прийняти рішення у вашому родинному колі про доцільність продовження нашої співпраці саме для вас. Якщо це відбувається з приводу частих хворобливих станів дитини, то команда Робоклубу зробить все від нас залежне щоб повернення вашої дитини в групу після закінчення періоду хвороби відбулося органічно та весело.

Контакти

Напишіть нам