Наша команда

Ірина Молінська

Operation Director

Працювала в команді відділу інформаційних технологій в ІФРЦОЯО в момент впровадження ЗНО в західному регіоні. Пізніше була координаторкою громадської організації ІТ Кластер, однією з задач якої було пропагування ІТ освіти в нашому місті. Наразі займає посаду операційного директора в РобоклубІФ, працює над розвитком альтернативної ІТ освіти для дітей.

Ірина Молінська

Леся Степанченко

iTutor

Учитель інформатики та математики, учасник DEG Ukraine, IT Fest IF, міжнародного It фестивалю. Волонтер від Code Club. Володіє та ділиться з учнями знаннями про основи веб розробки, Arduino від дитини до ніндзя від МІТ, комп'ютерну графіку, основи комп'ютерної безпеки, основи програмування Scratch та основи робототехніки.

Леся Степанченко

Софія Добжинецька

iTutor

Вчитель інформатики, досвід роботи - 2 роки.

Софія Добжинецька

Оксана Любінець

R&D Consultant

Вчитель інформатики та фізики в Івано-Франківській ЗШ № 2 з 2003 року. Волонтерує в рамках проекту Code Club UA, де навчає дітей програмуванню, створенню комп’ютерних ігор та робототехніки на базі відкритої платформи Arduino. Є активним членом міської творчої групи вчителів інформатики, суддею Всеукраїнського конкурсу ITalent у номінації "Розробка на Scratch", співавторка навчальних програм з основ програмування та робототехніки.

Оксана Любінець

Лариса Добровольська

R&D Consultant

Вчитель інформатики в Тлумацькій гімназії, два роки тому стала волонтером безкоштовного гуртка для дітей з робототехніки та програмування CodeClub, а також адаптатор та укладачка програм по роботехніці для Робоклуб,тренерка та авторка курсів підвищення кваліфікації в ІППО для вчителів інформатики та позашкілля області.

Лариса Добровольська

Лєна Манів-Головецька

R`n`D                       

Має 4-річний досвід співпраці з волонтерами Корпусу миру. Також має річний досвід роботи у школі, що працює за методикою Марії Монтессорі (https://montessori-ami.org/resource-library/facts/biography-dr-maria-montessori ). З Робоклубом давно знайома, як мама сина, що у ньому виріс. Професійна співпраця з клубом почалась влітку 2018 року. "Що я люблю у своїй роботі? Та люблю усе! А іскорки в очах дітей та їх нестримна жага досліджувати, - то найкраще....!" 

Лєна Манів-Головецька

Софія Брус

                    Administrator

Софія Брус

Контакти

Напишіть нам