У Робоклубі успішно завершився проект KidsDO-2

16 серпня в “Робоклубі” завершилось навчання з робототехніки та візуального програмування для дітей з порушеннями слуху в рамках проекту “KidsDO-2”.

”KidsDo-2” є одним із переможців ґрантової програми Urban Space 100. Впродовж жовтня-грудня команда Робоклубу успішно реалізувала першу частину проекту – ”KidsDo”. 12 дітей з порушеннями слуху відвідали безкоштовні інтегровані заняття з робототехніки та візуального програмування на базі конструкторів серії Lego Education. 

У приємній та дружній атмосфері вже знайомих між собою дітей з порушеннями слуху, їх батьків та команди “Робоклубу”, у березні розпочався другий етап корисного та важливого 3-місячного навчання! Та, у зв’язку з введенням карантину, навчання було тимчасово призупинено, а відновлено в червні. І вже 16 серпня діти успішно завершили курс.

Ініціатива проекту “KidsDo-2” є цінною для міста, адже надається можливість отримувати знання у корисній сфері тим дітям, в яких до цього такої можливості не було. Також проект підвищує увагу громади до прав кожної дитини мати вільний доступ до технічної освіти, особливо дітей з різними освітніми потребами.

“KidsDо-2” реалізується в рамках  ґрантової програми Urban Space 100 та у співпраці з Івано-Франківським Інклюзивно-ресурсним центром.

Навчання відбувалось у приміщенні ГО “РобоклубІФ”, що знаходиться в інноваційному центрі Промприлад.Реновація.

Читайте також

Проєкт «Електрика – це просто. Слідами Фарадея»

Проєкт «Електрика – це просто. Слідами Фарадея»

15/05/2023
Денний табір SummerRoboCamp

Денний табір SummerRoboCamp

09/05/2023
Освіта у надзвичайних ситуаціях

Освіта у надзвичайних ситуаціях

18/04/2023
Навчальні посібники у Робоклубі

Навчальні посібники у Робоклубі

25/01/2023

Контакти

Напишіть нам