У Робоклубі стартував проєкт “KidsCREATE”

6 грудня у “Робоклубі” розпочалось навчання з основ візуального програмування, робототехніки та розвитку інженерної думки для дітей з порушеннями слуху віком 8-11 років у рамках проєкту “KidsCREATE”.

Протягом п’яти місяців під час безкоштовних інтегрованих занять 12 дітей з порушенням слуху навчатимуться робототехніки на базі конструкторів серії Lego Education й візуального програмування на базі Scratch, а також розвиватимуть інженерну думку завдяки створенню винаходів за методикою Design Squad.

У приємній, затишній та дружній атмосфері у колі учасників проєкту, їх батьків та вчителів ми дали початок важливого та цінного проєкту “KidsCREATE”. Під час відкриття проєкту діти та їх батьки із задоволенням ділились позитивними відгуками щодо такої ініціативи. Учасники з нетерпінням чекали старту, адже це можливість для кожного не тільки отримати корисні навики зі сфери конструювання та програмування, а й чудова нагода для нових знайомств, початку дружби, розвитку навичок комунікабельності та відкритості до навколишнього світу.

Команда ГО “РобоклубІФ” щиро вдячна кожному, хто долучається до підготовки та проведення проєкту. Зокрема, дякуємо за ґрантову підтримку Urban Space 100, за співпрацю КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Івано-Франківська» в особі її керівника  Зореслави Гретчук та викладачам курсу Наталі Лукинів і Юлія Коваль. Також вдячні за підтримку протягом всього проєкту координаторці ґрантової програми Urban Space100 Аліні Корнутій.

Ініціатива проєкту “KidsCREATE” є цінною для міста, адже надає можливість отримувати знання у сфері інноваційних технологій тим дітям, в яких раніше такої можливості не було. Також проєкт підвищує увагу громади до прав кожної дитини мати вільний доступ до технічної освіти, особливо дітей з різними освітніми потребами.

Натхненні позитивними враженнями, приємними емоціями та дитячими досягненнями, продовжуємо реалізацію успішного навчання!

Читайте також

Проєкт «Електрика – це просто. Слідами Фарадея»

Проєкт «Електрика – це просто. Слідами Фарадея»

15/05/2023
Денний табір SummerRoboCamp

Денний табір SummerRoboCamp

09/05/2023
Освіта у надзвичайних ситуаціях

Освіта у надзвичайних ситуаціях

18/04/2023
Навчальні посібники у Робоклубі

Навчальні посібники у Робоклубі

25/01/2023

Контакти

Напишіть нам