У Робоклубі стартував проект "KidsDO"

6 жовтня в ГО “Робоклуб” відбулось перше заняття з робототехніки та візуального програмування для дітей з порушеннями слуху в рамках проекту “KidsDO”.

“KidsDO” є одним із шести переможців ґрантової програми Urban Space 100. Проект покликаний створити зручне та ефективне навчальне середовище початкової IT-освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Ми щиро радіємо вдалому старту проекту! Радіємо емоціям дітей та їх зацікавленістю! Враження від першого заняття залишились тільки позитивні, тож впевнено йдемо далі, з надією на успішне майбутнє кожної дитини!

Безкоштовне навчання триватиме впродовж трьох місяців. Участь в проекті беруть діти, віком 7-8 років, які навчаються на інклюзивній формі навчання у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківськ та у спеціальних загальноосвітніх школах-інтернатах для дітей з порушеннями слуху.

🔻Така ініціатива відбувається також завдяки активній співпраці з КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Івано-Франківська» в особі її керівника Зореслави Гретчук. А навчають дітей соціально активні дівчата, які протягом місяця здобули потрібні знання у сфері робототехніки та успішно підготувались до старту проекту.🔻

Натхненні та задоволені ми продовжуємо проект! Разом відкриваємо нові можливості для кожної дитини!

Читайте також

«РобоклубІФ» бере участь у проєкті «ФранКоло»

«РобоклубІФ» бере участь у проєкті «ФранКоло»

30/04/2022
Курс "3D-maker".Відповіді на найпоширеніші питання

Курс "3D-maker".Відповіді на найпоширеніші питання

08/02/2022
Зимовий денний табір WinterRoboCamp

Зимовий денний табір WinterRoboCamp

22/12/2021
Денний Lego-табір

Денний Lego-табір

13/10/2021

Контакти

Напишіть нам