У Робоклубі стартував проект “KidsDo-2”

1 березня в “Робоклубі” розпочалось навчання з робототехніки та візуального програмування для дітей з порушеннями слуху в рамках проекту “KidsDO-2”.

📌”KidsDo-2” є одним із переможців ґрантової програми Urban Space 100. Впродовж жовтня-грудня команда Робоклубу успішно реалізувала першу частину проекту – ”KidsDo” і наразі розпочала реалізацію наступного навчального модулю – ”KidsDo-2”.

У приємній та дружній атмосфері вже знайомих між собою дітей з порушеннями слуху, їх батьків та нашої команди, ми дали початок другому етапу цінного та важливого 3-місячного навчання!

Одне із найціннішого у реалізації нашого проекту – дитячі очі, наповнені радістю, та очі батьків, щасливих за успіх своїх дітей! Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до проведення такого навчання. Зокрема, дякуємо за активну співпрацю КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Івано-Франківська» в особі її керівника  Зореслави Гретчук та викладачам курсу Наталі Лукинів, Вікторії Крекотень та Марії Найко. Також дякуємо за смачну каву Prombar та Cofee Lab! І за неймовірні фото Куба Антону!💗

Ми радіємо, що маємо змогу дарувати нові можливості дітям з порушеннями слуху, зокрема, продовжувати навчати їх робототехніки й програмування. Натхненні позитивними враженнями, дитячими досягненнями та приємними емоціями, крокуємо далі, разом до нових звершень та знань!❣️

Читайте також

Навчальні посібники у Робоклубі

Навчальні посібники у Робоклубі

25/01/2023
Підсумки команди «РобоклубІФ» за 2022 рік

Підсумки команди «РобоклубІФ» за 2022 рік

05/01/2023
Реалізація ініціатив для дітей командою РобоклубІФ

Реалізація ініціатив для дітей командою РобоклубІФ

15/11/2022
Онлайн хакатон "Scratch" у Робоклубі

Онлайн хакатон "Scratch" у Робоклубі

30/09/2022

Контакти

Напишіть нам