У Робоклубі стартував проект “KidsDo-2”

1 березня в “Робоклубі” розпочалось навчання з робототехніки та візуального програмування для дітей з порушеннями слуху в рамках проекту “KidsDO-2”.

📌”KidsDo-2” є одним із переможців ґрантової програми Urban Space 100. Впродовж жовтня-грудня команда Робоклубу успішно реалізувала першу частину проекту – ”KidsDo” і наразі розпочала реалізацію наступного навчального модулю – ”KidsDo-2”.

У приємній та дружній атмосфері вже знайомих між собою дітей з порушеннями слуху, їх батьків та нашої команди, ми дали початок другому етапу цінного та важливого 3-місячного навчання!

Одне із найціннішого у реалізації нашого проекту – дитячі очі, наповнені радістю, та очі батьків, щасливих за успіх своїх дітей! Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до проведення такого навчання. Зокрема, дякуємо за активну співпрацю КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Івано-Франківська» в особі її керівника  Зореслави Гретчук та викладачам курсу Наталі Лукинів, Вікторії Крекотень та Марії Найко. Також дякуємо за смачну каву Prombar та Cofee Lab! І за неймовірні фото Куба Антону!💗

Ми радіємо, що маємо змогу дарувати нові можливості дітям з порушеннями слуху, зокрема, продовжувати навчати їх робототехніки й програмування. Натхненні позитивними враженнями, дитячими досягненнями та приємними емоціями, крокуємо далі, разом до нових звершень та знань!❣️

Читайте також

Онлайн хакатон "Scratch" у Робоклубі

Онлайн хакатон "Scratch" у Робоклубі

30/09/2022
«3D day» у Робоклубі!

«3D day» у Робоклубі!

20/09/2022
Серія воркшопів по 2D анімації у Робоклубі!

Серія воркшопів по 2D анімації у Робоклубі!

20/09/2022
РобоклубІФ" реалізував безплатні проєкти для дітей

РобоклубІФ" реалізував безплатні проєкти для дітей

04/08/2022

Контакти

Напишіть нам