Lego – корисне й ефективне заняття для дітей

Минув перший місяць літа – пори дитячих веселощів, досліджень та пригод! Кожен з батьків прагне, щоб дитина провела канікули весело й корисно. Тож вигадують різні активності та обирають цікаві й необхідні ігри для своїх дітей. Та одним з відмінних варіантів ігор є конструктори Lego, в яких чимало переваг!

На іграх з конструктором Lego виросло вже не одне покоління дітей. Та навряд такий конструктор зберігав би свою популярність вже близько вісімдесяти років, якби не дитяча любов. Складно знайти дитину, яка відмовиться від цієї захопливої та, головне, – корисної розваги.

Lego об‘єднує в собі елементи гри та експериментування, допомагає дітям фантазувати, будувати, втілювати в життя свої задуми, захоплено працювати і бачити відмінний результат. Основна мета всіх конструкторів – правильний розвиток дитини. Завдяки Lego можна отримати велику кількість корисних навичок та знань. А за результатами досліджень і спостережень, вчені зробили висновок, що збирання конструктора позитивно впливає на дитину більше, ніж малювання та ліплення з пластиліну. Lego допомагає розвивати моторику рук: складаючи дрібні деталі, дитина тренує координацію своїх рухів. А моторика тісно пов‘язана з мовною функцією. Центри мозку, які відповідають за це, розташовані поруч. Дитині цікаво дізнаватись все про нові предмети. Також самі батьки, збираючи разом конструкцію, вчать її нових слів: назви форм, кольорів, споруд, матеріалів, їх характеристик.

Конструюючи, у дитини активно розвивається сприйняття навколишнього світу. Оскільки lego можна зібрати виходячи з фантазії, дитина розвиває уяву, роблячи придумане реальним, прораховуючи свої кроки, можливі комбінації, виробляє колірне розуміння. Логічне мислення, увага, терпіння – теж невід‘ємні характеристики, які можна покращити завдяки Lego.

Та не забуваємо, що літо не є безкінечним, і вже у вересні діти повинні старанно навчатись, а, отже, під час канікул необхідно ще й готуватись до школи. І в такому випадку конструювання теж стає в пригоді! Підрахунок кількості деталей, їх додавання та поділ цілого на частини відкриває у дитині розуміння пропорцій та загалом розвиває математичні здібності. І навіть можна обрати відповідний конструктор «Lego. Математика», який розроблений спеціально як легкий і веселий спосіб навчання дитини математики.

Чи існує у світі багато іграшок, які можуть принести стільки ж користі, як  конструктор Legо? Швидше за все – ні. Можна без сумніву сказати, Lego – одна з найзахопливіших та найнеобхідніших ігор, які створені людиною! Тож, запрошуємо Ваших дітей на ефективне, корисне та цікаве навчання з Lego до Робоклубу!

Читайте також

Навчальні посібники у Робоклубі

Навчальні посібники у Робоклубі

25/01/2023
Підсумки команди «РобоклубІФ» за 2022 рік

Підсумки команди «РобоклубІФ» за 2022 рік

05/01/2023
Реалізація ініціатив для дітей командою РобоклубІФ

Реалізація ініціатив для дітей командою РобоклубІФ

15/11/2022
Онлайн хакатон "Scratch" у Робоклубі

Онлайн хакатон "Scratch" у Робоклубі

30/09/2022

Контакти

Напишіть нам