Команда «Робоклубу» використовує ефективні методи мотивації – навчальні посібники

У Робоклубі діти навчаються із задоволенням! А помічниками учнів в навчанні та додатковій мотивації є розроблені нашою командою навчальні посібники!

📗Учні курсів “Robostarter” та “Robostarter 2” перед початком навчального року отримують робочі зошити з кожною темою курсу. Завдяки посібнику діти можуть повторити вдома інформацію, яку вивчали на уроці, розповісти й показати батькам, що нового пізнали чи, яку створювали конструкцію! Важливою складовою зошита є розділ для наліпок до кожного заняття. Учні отримують наліпки за досягнення, що стимулює їх до кращого навчання.

📒Для найменших робототехніків курсу «Веселі механізми» ми розробили зошити-вкладки для наліпок. Діти отримують наліпку відповідно до тієі конструкції, яку створювали під час заняття. Також на окремій сторінці є розділ для наліпок за досягнення. Діти радіють, коли викладач дає наклейку за вдале конструювання, програмування чи ідеї. Таким чином учні змотивовані старатись та працювати краще!

🤍Завдяки посібникам батьки мають можливість відслідковувати процес навчання та прогрес дитини!

У «Робоклубі» використовуються різноманітні методики для прогресивного навчання та заохочення дітей! Зошити – це один із методів, що дає можливість дитині натхненно працювати та отримувати успішні результати! Приєднуйтесь до Робоклубу!💛

Читайте також

Команда ГО“РобоклубІФ” провела стратегічну сесію.

Команда ГО“РобоклубІФ” провела стратегічну сесію.

17/06/2024
Проєкт спільно з StreetChild

Проєкт спільно з StreetChild

30/05/2024
Майстер-класи з 2D анімації у Тлумацькому ліцеї

Майстер-класи з 2D анімації у Тлумацькому ліцеї

27/05/2024
Дискусійні зустрічі у Тлумацькому ліцеї

Дискусійні зустрічі у Тлумацькому ліцеї

23/05/2024

Контакти

Напишіть нам