Команда «Робоклубу» використовує ефективні методи мотивації – навчальні посібники

У Робоклубі діти навчаються із задоволенням! А помічниками учнів в навчанні та додатковій мотивації є розроблені нашою командою навчальні посібники!

📗Учні курсів “Robostarter” та “Robostarter 2” перед початком навчального року отримують робочі зошити з кожною темою курсу. Завдяки посібнику діти можуть повторити вдома інформацію, яку вивчали на уроці, розповісти й показати батькам, що нового пізнали чи, яку створювали конструкцію! Важливою складовою зошита є розділ для наліпок до кожного заняття. Учні отримують наліпки за досягнення, що стимулює їх до кращого навчання.

📒Для найменших робототехніків курсу «Веселі механізми» ми розробили зошити-вкладки для наліпок. Діти отримують наліпку відповідно до тієі конструкції, яку створювали під час заняття. Також на окремій сторінці є розділ для наліпок за досягнення. Діти радіють, коли викладач дає наклейку за вдале конструювання, програмування чи ідеї. Таким чином учні змотивовані старатись та працювати краще!

🤍Завдяки посібникам батьки мають можливість відслідковувати процес навчання та прогрес дитини!

У «Робоклубі» використовуються різноманітні методики для прогресивного навчання та заохочення дітей! Зошити – це один із методів, що дає можливість дитині натхненно працювати та отримувати успішні результати! Приєднуйтесь до Робоклубу!💛

Читайте також

Проєкт «Електрика – це просто. Слідами Фарадея»

Проєкт «Електрика – це просто. Слідами Фарадея»

15/05/2023
Денний табір SummerRoboCamp

Денний табір SummerRoboCamp

09/05/2023
Освіта у надзвичайних ситуаціях

Освіта у надзвичайних ситуаціях

18/04/2023
Підсумки команди «РобоклубІФ» за 2022 рік

Підсумки команди «РобоклубІФ» за 2022 рік

05/01/2023

Контакти

Напишіть нам