Оренда навчальних класів

 Пропонуємо в короткострокову оренду наших учбових класів. Якщо у ви збираєтеся випробувати ваш освітній продукт в реальних умовах і він пов’язаний з ІТ освітою, ми радо допоможемо це зробити.

Обладнання

Наші класи обладнанні сучасними моноблоками Lenovo S200z, потужностей якого цілком вистачає для вирішення більшості освітніх задач. Навіть тих, що потребують роботи з відео та фотографіями.

 

Ви зможете супроводжувати ваші доповіді презентаціями на яскравому та контрастному екрані 40" телевізорів Phillips, якими обладнані наші обидва навчальні класи. Також у нас в кожному класі є зручне та сучасне робоче місце з ноутбуком для спікера.

 

Користування фліпчартом, листки до нього і маркери включені у вартість наших послуг.

Завітайте до нас

Інструменти

Якщо ви хочете реалізовувати освітній проект за допомогою освітніх інстументів які є у нас в наявності - ми будемо раді надати їх вам для використання.

 

Наразі в нас є освітні набори із серї Lego Education - MoreToMath, Wedo, Wedo 2.0 та Mindstormes. А також набори для освітньої робототехніки на базі Arduino, нашого власного дизайну та плати для програмування Micro:Bit.

 

Якщо для проведення навчання вам потрібні планшети на базі Android - ми маємо в достатній кількості Nomi Corsa 3 для кожного вашого учня.

Вартість послуг

Оренда одного класу для освітніх бізнес-проектів - 600 грн/год


Оренда одного класу для соціальних підприємців та підприємств - 500грн/год


Оренда одного класу для громадських та благодійних організацій і проектів - по домовленості.

 

У вартість оренди входить вартість користування комп’ютерною та іншою технікою, демонстраційним обладнанням і освітніми інструментами.

Дивіться також

Контакти

Напишіть нам