Scratch-вибух. Жінки в історії

Scratch-вибух. Жінки в історії

Вже зовсім скоро Івано-Франківськ опинеться в епіцентрі гучного Scratch-вибуху в рамках міжнародної ініціативи Meet-and-Code.


Глобальна мета Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій. Заходи у рамках ініціативи призначені для того, щоб продемонструвати дітям і молоді, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї. Завдяки Meet and Code вони мають змогу дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя. Через дослідження широкого спектру технологій, цифрових тем і програмування вони зможуть розвинути навички, необхідні в сучасному світі.


Мета Івано-Франківського Meet-and-Code у 2018 році -  мотивувати дівчат займатися технічною діяльністю, зокрема програмуванням, а також познайомити дітей з жінками-винахідницями, які зробили видатний внесок у розвиток науки.

Цього року в події приймуть участь 12 команд дітей віком 8-13 років, а сам конкурс традиційно пройде в два етапи.

 

Перший етап.

Діти віком від 8 років, які вже знайомі із візуальним середовищем програмування Scratch, зберуться у команди, в яких будуть хлопці та дівчата. Команди мають обрати історичну постать, жінку в науці, зібрати про неї якомога більше інформації і підготувати коротку презентацію про її життя. А також розроблять проект (гра, анімація) в середовищі Scratch, який тематично має бути пов’язаний з історією життя чи винаходу обраного історичного персонажу.


Проект і презентація мають бути надіслані до організаторів з 6 до 14 жовтня, а до 17 жовтня конкурсна комісія із представниць ІТ-компаній міста оберуть 12 команд, які будуть запрошені для захисту своїх проектів на Другому етапі.

Кількість команд і поданих проектів для участі в Першому етапі необмежено.


Другий етап відбудеться 20 жовтня з 11:00 до 14:00 в конференц-залі інноваційного центру Промприлад:Реновація.


Вже другий рік поспіль проект реалізується ГО “Івано-Франківський ІТ-кластер”, освітньою платформою “WhatIF” та РобоклубІФ,  завдяки фінансовій підтримці SAP.


Зареєструвати команду на конкурс і надіслати презентацію та проект можна за посиланням - https://goo.gl/p3c3Pj

Дивіться також

2D Animation Adventure - Магія 2D-Анімації

2D Animation Adventure - Магія 2D-Анімації

11-14
Android event

Android event

12-16
Безкоштовне промо-заняття

Безкоштовне промо-заняття

6-8
Безкоштовний онлайн-курс по розробці додатків

Безкоштовний онлайн-курс по розробці додатків

16-24

Контакти

Напишіть нам