Lego – корисне й ефективне заняття для дітей влітку

Минув перший місяць літа – пори дитячих веселощів, досліджень та пригод! Кожен з батьків прагне, щоб дитина провела канікули весело й корисно. Тож вигадують різні активності та обирають цікаві й необхідні ігри для своїх дітей. Та одним з відмінних варіантів ігор є конструктори Lego, в яких чимало переваг!

На іграх з конструктором Lego виросло вже не одне покоління дітей. Та на врядчи такий конструктор зберігав би свою популярність вже близько вісімдесяти років, якби не дитяча любов. Складно знайти дитину, яка відмовиться від цієї захоплюючої та головне – корисної розваги.

Lego об‘єднує в собі елементи гри та експериментування, допомагає дітям фантазувати, будувати, втілювати в життя свої задуми, захоплено працювати і бачити відмінний результат. Та основна мета всіх конструкторів – правильний розвиток дитини. Завдяки Lego можна отримати велику кількість корисних навичок та знань. А за результатами досліджень і спостережень, вчені зробили висновок, що збирання конструктора позитивно впливає на дитину більше, ніж малювання та ліплення з пластиліну.

Перш за все Lego допомагає розвивати моторику рук: складаючи дрібні деталі, дитина тренує координацію своїх рухів. А моторика тісно пов‘язана з мовною функцією. Центри мозку, які відповідають за це, розташовані поруч. Дитині цікаво дізнаватись все про нові предмети. Також самі батьки, збираючи разом конструкцію, вчать її нових слів: назви форм, кольорів, споруд, матеріалів, їх характеристик.

Конструюючи, у дитини активно розвивається сприйняття навколишнього світу. Оскільки lego можна зібрати виходячи з фантазії, дитина розвиває уяву, роблячи придумане реальним, прораховуючи свої кроки, можливі комбінації, виробляє колірне розуміння. Логічне мислення, увага, терпіння – теж невід‘ємні характеристики, які можна покращити завдяки Lego.

Та не забуваємо, що літо не є безкінечним, і вже у вересні діти повинні старанно навчатись, а отже під час канікул необхідно ще й готуватись до школи. І в такому випадку конструювання теж стає в пригоді! Підрахунок кількості деталей, їх додавання та поділ цілого на частини відкриває у дитині розуміння пропорцій та загалом розвиває математичні здібності. І навіть можна обрати відповідний конструктор «Lego. Математика», який розроблений спеціально як легкий і веселий спосіб навчання дитини математики.

Влітку дітям необхідно і читати достатньо, однак, не кожне чадо має до бажання до такого заняття. Щоб виховати любов до літератури, дітей потрібно зацікавити: якщо вони захоплюються Lego, їм обов’язково буде цікаво почитати книги, комікси, енциклопедії цієї тематики. Таке читання без сумніву сподобається кожному.

Завдяки Lego можна і фізику освоїти: діти навчаються враховувати вагу, розмір, баланс, дізнаються про пристрої техніки, яку конструюють та її складові частини. Такі вміння закладають фундамент учбової діяльності школярів.

Крім цього, Lego сприяє заспокоєнню, так як за кропіткою грою у батьківського чада просто не буде часу відволікатися на що-небудь інше.

Також батькам варто пам‘ятати про те, що діти бажають проводити більше часу з ними. І саме конструктори Lego можуть стати веселим сімейним заняттям. Дослідження феномену гри від Lego, в якому взяли участь 13 тисяч батьків і дітей із дев‘яти країн, показало прямий зв‘язок між спільною грою та щастям в сім‘ї. Згідно з дослідженням, спільна гра робить дітей щасливішими, зміцнює їх впевненість, інтерес до навколишнього світу та вчить вирішувати проблеми. А батькам такі спільні розваги допомагають краще пізнати свою дитину, відмінно впливають на їх самопочуття, покращують спілкування та будують міцні стосунки в сім‘ї.

Чи існує у світі багато іграшок, які можуть принести стільки ж користі, як  конструктор Legо? Швидше за все – ні. Можна без сумніву сказати, Lego – одна з найзахоплюючих та найнеобхідніших ігор, які створені людиною! Тож, якщо у Вашої дитини досі немає такого конструктору, радимо придбати – тоді веселе й корисне літо забезпечено Вам і Вашій дитині!

Читайте також

WinterRoboCamp

WinterRoboCamp

30/12/2020
Майстер-клас з декорування пряників

Майстер-клас з декорування пряників

25/12/2020
Новорічні майстер-класи у Робоклубі!

Новорічні майстер-класи у Робоклубі!

25/12/2020
У Робоклубі стартував проєкт “KidsCREATE”

У Робоклубі стартував проєкт “KidsCREATE”

07/12/2020

Контакти

Напишіть нам