Веселі механізми. Wedo 1.0

Перші кроки вашої дитини в робототехніці!

Для найменших майбутніх робототехніків стає доступним оновлений і розширений навчальний курс на базі Wedo 1.0 із серії Lego Education. Найкращі напрацювання Lego, які люблять діти зі всього світу, у поєднанні з оригінальним "робоклубівським" підходом та авторськими матеріалами допоможуть вашій дитині, граючись, отримати базові поняття і навички, необхідні Людині Майбутнього.

Конструювання, програмування, проектний підхід - все це ефективно і цікаво поєднано у нашій оновленій програмі. Особисті нотатники для маленьких дослідників, наповнені цікавими та яскравими загадками та ребусами, допомагають зробити і так чарівний процес пізнання через гру ще більш захопливим.

Будемо навчатись

  • конструювати моделі механізмів, складаючи цікавих та веселих персонажів, програмувати їх в середовищі WeDo 1.0;
  • роботі простих механізмів;
  • ефективно працювати в команді;
  • створювати власні історії та реалізовувати їх через програмування.
Записатись

Будемо розвивати

  • дрібну моторику та просторове мислення;
  • навики та розуміння поняття "рефлексія", що це і чому це важливо;
  • здатність до концентрації та розслаблення через ігри.

Деталі курсу

Тривалість

Курс розрахований на чотири місяці, починаючи від лютого до початку червня. У вартість абонементу входить 4 заняття на місяць, тобто одне заняття в тиждень, тривалістю 1,5 години кожне.

Зарахування на курс

Зарахування дітей на навчання відбувається після оплати за перший місяць. Максимальна кількість дітей в групі 10. Протягом навчального року можливі зміни у складі та кількості дітей в групі, але вона не може бути більше 10.

Вартість

Оплата за навчання відбувається згідно з умовами договору публічної оферти і складає 500 гривень за абонемент на 4 заняття протягом місяця: по 1 на тиждень.

 

Дивіться також

2D-анімація

2D-анімація

10-12
Mobile App – початковий рівень

Mobile App – початковий рівень

12-15
Roboforce

Roboforce

11-13
Roborise

Roborise

9-11

Контакти

Напишіть нам