Розробка ігор на Unity з нуля

Курс підійде для дітей від 13 років, які бажають ознайомитись з ігровим двигуном Unity, його інструментарієм, а також отримати досвід й навики у написанні та організації коду на мові C#. Учням необов'язково мати попередній досвід у програмуванні, адже процес навчання розпочинається з вивчення основних понять програмування, а завершується розробкою власної гри. 

Курс включає базові частини з навчального курсу UNITY LEARN, що дозволяє систематизувати навчальний матеріал, а також зрозуміти основу ефективного застосування доступних функцій. Платформа UNITY дозволяє створювати безліч типів ігор для різних ігрових платформ, а також є зручним середовищем для їх розробки.

Будемо навчатись

  • базовим принципам програмування;
  • оперувати основними компонентами Unity;
  • основам .NET Framework;
Записатись

Будемо розвивати

  • критичне мислення;
  • вміння будувати архітектуру алгоритму та логіки.

Деталі курсу

Тривалість

Курс розрахований на 12 місяців. Тривалість одного заняття - 1,5 год. 2 р.\тиждень. Старт навчання - у вересні.

Вартість

Оплата за навчання відбувається згідно з умовами договору і складає 1600 грн. за абонемент на місяць. У вартість абонементу входить 8 занять на місяць, по 2 - на тиждень

Зарахування

Зарахування дітей на навчання відбувається після співбесіди і підписання відповідного договору. Максимальна кількість учасників в групі 10. Протягом навчального року можливі зміни у складі та кількості учасників в групі, але вона не може бути більше 10.

Дивіться також

2D анімація

2D анімація

10-13
3D-MAKER

3D-MAKER

12-16
Lego математика

Lego математика

5-7

Контакти

Напишіть нам