Mobile App – початковий рівень

Цей курс ідеально підійде для підлітків віком від 12 років, які не уявляють свого життя без мобільного телефону і світу мобільних застосунків. Курс допоможе їм перейти на інший бік бурхливого моря, яке розділяє споживачів та розробників мобільних додатків. Дівчата та хлопці по закінченню інтегрованого курсу не тільки навчаться розуміти його складові частини, але й впритул наблизяться до того, щоб почати в ньому ловити рибу. “Вудку” для цього ми їм точно дамо. 

 

Курс розділений на три модулі: дизайну, програмування та бізнес-аналітики. 

 

Модуль дизайну триватиме два місяці. Діти розглянуть повний цикл розробки дизайну мобільних програм. Також довідаються про всі больові точки, з яким зустрічаються  дизайнери при розробці. На учнів чекає чимало практичних завдань, зокрема, й розробка дизайну власної програми.

 

Модуль програмування розпочинається одразу після завершення модулю дизайну. Учні навчатимуться програм Java, які працюють на будь-якому пристрої або операційній системі. Ядро мови Java використовується при розробці Android-додатків. Протягом курсу дитина створить свій додаток за допомогою програми Android Studio.

 

Модуль з основ маркетингу і бізнес аналізу буде викладений наприкінці навчального курсу та триватиме впродовж 8 занять паралельно з завершенням модулю з програмування. Викладач модулю - Олександр Піскунов, бізнес аналітик Івано-Франківської ІТ-компанії SoftJourn . На заняттях в рамках модулю через приклади практичних кейсів з власного досвіду ментора учні дізнаються, хто ж такі ВА в ІТ і, чим вони займаються. Також учні зрозуміють різницю між термінами бізнес та StartUP, будуть вивчати принципи прийняття рішень, роботи над помилками та аналізу результатів. Ознайомляться з визначеннями: місія, цінності, цілі, мотивація, самоорганізація, командна робота. Будуть вчитися висловлювати власні думки за допомогою пі́тчингу та брейнсторму. Розглянуть основи організації процесів створення проектів і різні підходи управління ними, зосередивщись на гнучких методологіях (Agile vs Waterfall; Scrum + Kanban). Дізнаються як будувати вимоги до продукту, що таке маркетингове досліження та для чого воно взагалі потрібно. Весь навчальний процес супроводжуватиметься практичними завданнями, іграми та мозковими "штурмами".

 

Курс «Мобільні розробки» як такий, розроблений для того, щоб ознайомити дітей з повним шляхом роботи над продуктом: від задумування ідеї до її практичної реалізації та виводу на ринок. Ми прагнемо, щоб у дітей склалось якомога ширше розуміння про перелік професій в ІТ і вони, проаналізувавши своє навчання, змогли зробити усвідомлений вибір вектору для подальшого професійного розвитку. Сподіваємося навчити дітей самомотивації та цілеспрямованості в роботі над досягненням своїх мрій.

Будемо навчатись:

 • працювати в програмі Figma і проектувати архітектуру UX Design;
 • розробляти інтерфейс програми UI Design;
 • створювати проектний UI Kit;
 • працювати з кольором та шрифтами;
 • вивчати основи Java та XML;
 • працювати в Ardroid Studio;
 • проводити аналіз бізнес ідей;
 • виводити власні проекти на Google Play Market;
 • оголошувати змінні, писати методи для їх опрацювання;
 • розробляти власні додатки.
Записатись

Будемо розвивати:

 • здатність бачити весь проект по розробці мобільного додатку і окремі його частини;
 • здатність планувати свій час і працювати в команді;
 • навички пошуку і реалізації нестандарних рішень;
 • навички пошуку і застосування найвідповіднішого інструменту в залежності від складності поставленої задачі;
 • навички роботи з технічним завданням та системами управління проектами;
 • навички самоорганізації і самонавчання;
 • критичне мислення;
 • здатність пошуку інформації з джерел.

Деталі курсу

Тривалість

Курс розділений на три модулі: дизайну, програмування та бізнес-аналітики. Розпочнеться навчання з модулю дизайну, який триватиме 2 місяці. Після його завершення учні перейдуть до модулю програмування, тривалість якого - 46 занять.

Зарахування на курс

Зарахування дітей на навчання відбувається після співбесіди та підписання відповідного договору. Максимальна кількість дітей в групі 10. Протягом навчального року можливі зміни у складі та кількості дітей в групі, але вона не може бути більше 10.

Вартість

Оплата за навчання відбувається згідно з умовами договору публічної оферти і складає 800 грн. на місяць. У вартість абонементу входить 8 занять на місяць, по 2 на тиждень, тривалістю 1,5 години кожне.

Дивіться також

2D-анімація

2D-анімація

10-12
Roboforce

Roboforce

11-13
Roborise

Roborise

9-11
Robostarter

Robostarter

6-8

Контакти

Напишіть нам