Mobile app

Ти студент, який думає над освоєнням Android та, вирішує, чи загалом програмування – це те, що йому потрібно? Тоді ти звернувся за адресою! 

Курс “Mobile app” познайомить тебе з провідними спеціалістами мобайл галузі та навчить, як розробляти власні додатки. Завдяки курсу ти матимеш можливість пізнати дзен в Андроїді. 

Під час навчання ти зможеш освоїти базові концепції та інструменти для розробки Android додатків з використанням Java. Також отримаєш досвід розробки у команді за допомогою методів, які використовуються у кращих ІТ компаніях.  По завершенню курсу матимеш власний додаток, який зможеш додати у своє портфоліо. 

Наші переваги

  • Навчання за технологією Agile.
  • Реальні проекти та приклади з ІТ-компаній.
  • Створення власних проєктів
  • Досвід роботи в командах по скрам методології
  • Гнучкість навчання - програмування ігор, програм, систем.
  • Сучасні патерни (підходи) та моделі програмування від реальних програмістів з компаній.
Записатись

Викладач курсу

Сав’як Назар (Android Developer at Tenant Cloud). Андроїд розробник, який працював на різнопланових проєктах: від маленьких стартапів до великих продуктів. Зокрема, на проєктах для розробки мобільних додатків, нативних ігор на Android, а також автомотів. Зараз працює над американським продуктом у сфері нерухомості, який входить до топ-5 американських продуктів.

Деталі курсу

Тривалість

Курс розрахований на 20 занять. Тривалість одного заняття - 1,5 год. Форма навчання дистанційна.

Вартість

Оплата за навчання відбувається згідно з умовами договору і складає 1500 грн для членів профспілки ІФНТУНГ, та 1680 грн. - для всіх інших, за абонемент на місяць. У вартість абонементу входить 8 занять на місяць, по 2 - на тиждень.

Дивіться також

2D анімація

2D анімація

10-13
Java програмування з нуля

Java програмування з нуля

13-16
Lego математика

Lego математика

5-7
Roboforce

Roboforce

11-13

Контакти

Напишіть нам